Auto-moto

2DIN autorádia: Moderní technika umocní vaše zážitky za volantem!

Proč byste měli demontovat stávající autorádio a pořídit si místo něj modernější techniku v podobě 2DIN autorádia? Jaký je mezi nimi rozdíl a co všechno 2DIN autorádia umí? Všechny důležité informace najdete v tomto článku!

2DIN autoriádio nahrazuje zastaralou techniku

2DIN autorádia jsou již na první pohled podstatně větší než klasická autorádia. Mají dvojnásobnou velikost, větší váhu a bohatou nabídku funkcí, o kterých byste si v případě starších modelů mohli nechat zdát. Zatímco zařízení z kategorie 1DIN mají standardizované rozměry 180 x 50 mm, 2DIN standardizovaná velikost pro 2DIN je 180 x 100 mm. Dejte si však pozor na hloubku, která standardizovaná není.

Rozhodnete-li se pro pořízení 2DIN autorádia, pravděpodobně se neobejdete bez plastového adaptéru známého jako redukční rámeček, případně tzv. ISO adaptéru a u některých automobilů i bez anténní redukce.

Na trhu jsou 2DIN autorádia pro konkrétní značky automobilů a univerzální 2DIN autorádia. U univerzálních zařízení hrozí, že nemusí být stoprocentně kompatibilní.

2DIN autorádia a jejich funkce

2DIN autorádia jsou podstatně větší než 1DIN modely, protože nabízí podstatně bohatší nabídku funkcí. Standardně disponují USB portem a mohou mít také čtečku SD karet, Bluetooth, výstup pro subwoofer či zesilovač. Většinu moderních 2DIN autorádií lze propojit s mobilním telefonem a rozšířit je o další funkce. Velká obrazovka (některé modely mají až 8“) je jako stvořená pro GPS navigaci a sledování filmů na DVD. Některé modely lze ovládat i dálkovým ovládáním.

Jedno je jisté, s 2DIN autorádiem se během cestování nebudete nudit. Multimediální centra toho umí opravdu hodně a v budoucnu se bude funkcionalita rozšiřovat i nadále. S výběrem vám poradí specializovaný prodejce TonyStore.cz, který nabízí 2DIN autorádia za výhodné ceny.

Sponzoři

Potahy na křesla

Oživte jednoduše vaše staré křeslo pomocí potahu.

Přírodní produkty Phyteneo

Účinná pomoc při zdravotních obtížích? Vyzkoušejte přípravky Phyteneo