Ať už se chystáte na zimní nebo letní dobrobrodružství, chce to pořádný výhled!

Takovým zimním dobrodružstvím už může být pouhá cesta do práce, kdy vám zkříží cestu ledovka, a to nemusí být jen led na silnici. Než totiž vyjedete do práce, samozřejmě ve spěchu, je potřeba se vypořádat se zledovatělým povrchem na oknech a předním skle vašeho auťáku. Moderní technologie tolik pokročily vpřed, že už i za led se o vás postará elektrická škrabka, kterou stačí jen navést. Dalším krokem dál je ale její multifunkčnost, díky které se vám bude hodit po celý rok. Jak vlastně tedy takové zařízení funguje?

Elektrická škrabka na led Kärcher EDI 4 odstraní jedním tahem a bez námahy i odolnější vrstvy ledu. Práce s ní je jednoduchá. Škrabku lehce přitlačíte na zledovatělou plochu a rotující kotouč se šesti plastovými lopatkami vrstvu ledu v mžiku odstraní. Tento pomocník je vybaven funkcí inteligentního přepínání v pohotovostním režimu, který zajišťuje automatický start. Lopatky se zastaví v okamžiku, kdy přístroj zvednete a po přiložení se opět spustí. Při plném nabití má baterie výdrž cca 15 minut, což vystačí hned na několik dnů. Díky Li-Ion dobíjecí baterii může zařízení zůstat ve vozidle i delší dobu, aniž by se vybilo. Navíc LED  kontrolka vám ukáže, kdy je potřeba zařízení opět nabít. Pokud chcete škrabku proměnit i na pomocnici do slunečných dní, jednoduše ji stačí spojit s letní sadou EDI 4. Vyměníte kotouč s nástavcem a jde se na věc! Vibrace z toho zařízení vám pomohou s čištěním i odolnějších nečistot jako je nalétaný hmyz nebo dokonce i ptačí trus. V kombinaci s čističem oken RM 650 budou okénka nejen nablýskaná, ale i chráněna díky neviditelné folii, která se na skle vytvoří. A hadřík z mikrovlákna nedá šmouhám šanci. Tomu se říká zabít tři mouchy jednou ranou!

Ochranný kryt elektrické škrabky umožňuje bezpečnou manipulaci i jednoduché uložení, protože je vybaven krycím víčkem. V případě opotřebování nožů lze jednoduše vyjmout celý disk bez pomoci nářadí a vyměnit za nový.

Pro více informací o pomocnících Kärcher naleznete na www.karcher.cz nebo www.svetcisteni.cz

Publikováno: 11. 01. 2022

Kategorie: Auto-moto

Autor: Ivana Kolářová